" ای می "
او امروز اعلام کرد رئیس جامعه نظامی وزارت دفاع و اداره ت خانواده در حال استعفا از پست خود و به عنوان دستیار وزیر امور عمومی در اداره امور سربازان قدیمی در روز ۱۱ آوریل است .
رز ماری ویلیامز , که سی سال را به عنوان یک رومه‌نگار پخش کرد , گفت که او کار امور عمومی را به عنوان راهی برای کمک به اعضای خدمت و خانواده‌های آن‌ها از عوارض فعال در مراقبت و درمان می‌بیند . او گفت که خانواده‌ها در آن دوره انتقال گم می‌شوند , چرا که آن‌ها در مورد خدمات و کمک از یک عملیات سوراخ سوراخ شده یاد می‌گیرند , اما دیگر به وزارت دفاع تکیه نمی‌کنند .

اعضای هیات

کمیته خانگی

پست دستیار

ایثارگران

غیر قانونی

ایجاد پرسنل

ویلیامز به خبرنگاران گفت : همانطور که می‌دانید , va همیشه تحت بررسی موشکافانه عمومی بوده و توانایی آن‌ها در بهبود ارتباطات داخلی و خارجی ضروری است . " انتظار از [ و مقامات ] این است که من از تجربه و تخصص مربوطه برای تسلیم در تلاش‌های تحول آمیز خود از طریق یک استراتژی یکپارچه , تعامل و آگاهی استفاده خواهم کرد . من مانند دیوانه‌ای هستم که هر جا می‌روم مجتمع هستم . ما باید در ارتباط با منابع موجود و ربط آن‌ها به کسانی که به آن‌ها نیاز دارند , بهتر شویم . "
معاون وزیر دفاع و شغل و شغل آن‌ها قرار ی است و آن‌هایی که آن‌ها را به طور سنتی پر می‌کنند در پایان حکومت رئیس‌جمهور استعفا می‌دهند . گماشتگان تازه به احتمال زیاد مقام وزارت دفاع و شغل جدید ویلیامز را در اوایل سال آینده هنگامی که یک رئیس‌جمهور جدید به اداره سوگند یاد می‌کند , برعهده خواهند گرفت .
ویلیامز مسئولیت اداره ت خانواده نظامی را در ماه جولای به عهده گرفت - - زمانی پرآشوب در dod به عنوان ترسیب به اداره و کاهش شدید بودجه در کارها بود . با وجود تهدید قطعی برق , ویلیامز چهره عمومی حفاظت از برنامه‌های خانواده نظامی از کوچک‌سازی دولت بوده‌است . اگرچه برخی کاهش اندک انجام شده‌است , مانند حذف برنامه‌ای که خانواده‌هایی با عضویت رایگان به یک وب سایت پرستار کودک , برنامه‌های دیگر - مانند مشاوره رایگان از طریق پایگاه‌های نظامی - - امن باقی می‌مانند و به زودی گسترش می‌یابند .
ویلیامز معروف به ایمیل به روز , بسیار مورد علاقه خانواده‌ها و گروه‌های حمایتی است . در حالی که مقامات وزارت دفاع گاهی توسط جامعه به عنوان یک ایست بازرسی دیده می‌شوند , ویلیامز شهرت یک شریک را توسعه داده‌است .
ویلیامز گفت که او از تلاش‌های دفتر خود برای حل مشکلات خشونت خانوادگی عضو از طریق یک بررسی دو ساله که اخیرا ً بسته شده‌است و اجازه فرود در اوایل سال گذشته به برنامه‌های خانواده نظامی آنلاین از طریق تبلیغات پرداخته شده‌است, تلاشی است که به انتقال فرهنگی عمده‌ای در داخل osd وارد شده‌است .
اما او آرزو دارد که قادر به انجام یک تلاش مداوم برای گسترش خدمات مشاوره رایگان و منابع ارائه‌شده از طریق عملیات نظامی پس از جدایی ارتش تا یک سال کامل باشد .
او گفت : " جامعه ما واقعا ً به بالش حمایت نیاز دارد . " " همیشه این شکاف , بزرگ یا کوچک وجود خواهد داشت که جامعه پر خواهد کرد . من به شدت معتقدم که va می‌تواند به تلاش برای پیوند دادن شبکه برای کمک به سربازان قدیمی مان , خانواده و بازماندگان آن‌ها , در حین انتقال به دنیای غیرنظامی بیانجامد . "
هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چه کسی جایگزین ویلیامز در اداره ت خانواده dod است منتشر شده‌است .
ای می آ می هم می تو نه با شه .
موضوعات مرتبط
وزارت دفاع - خانواده dod و اداره همسر سربازان قدیمی وزارت دفاع
حق تالیف : همه حقوق محفوظ است . این مطالب ممکن است انتشار , پخش , بازنویسی یا توزیع مجدد نباشند .

کشور دیگر

گسترش مجازی

قرار ملاقات

حواس پرتی

نحوه دریافت معافیت تحصیلی نظام وظیفه

دریافت کارت و دفترچه جدید آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 96

منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها